O NÁS (Naše služby)

O nás: 

Společnost FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. působí na trhu strojů na zpracování vlnitých lepenek již od roku 1998. Naše výsekové automaty a polo-automaty jsou vyráběny pod záštitou naší společnosti FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. a ve spolupráci s našim dlouholetým a renomovaným partnerem v Číně, čímž jsme docílili relativně příznivé cenové hladiny pro naše zákazníky, ale v poměru s velice dobrou kvalitou zpracování těchto výsekových strojů. 

Naše společnost FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. již od roku 1998 spolupracovala přímo s nejrenomovanějším výrobcem těchto výsekových strojů na trhu, se společností BOBST GROUP (Lausanne, Švýcarsko), tenkrát jsme pro společnost BOBST provedli desítky generálních oprav těchto strojů a tak dokážeme posoudit, že náš stávající výrobce strojů z Číny je na opravdu vysoké technické & technologické úrovni, navíc tyto stroje jsou vybaveny elektronikou značky SIEMENS, která je běžně dostupná v EU.

Naše služby: 

Od naší společnosti FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. můžete očekávat uspokojivý zákaznický servis s dlouholetou tradicí. Jsme velmi oddaní nejoptimálnějším řešením, která splňují vaše specifické potřeby. Disponujeme efektivním servisním systémem, který zajišťuje profesionální a flexibilní vyřízení jakýchkoli záležitostí. 

1. Technická konzultace před prodejem 

2. Výběr modelu výsekového stroje 

3. Doprava, Přemístění, Instalalce 

4. Služba uvedení do provozu na místě 

5. Školení obsluhy a údržby 

6. Upgrade softwaru 

7. Servisní/Údržbářské služby 

8. Rychlé dodání náhradních dílů 

9. Sledování spokojenosti zákazníků 

Poprodejní servis: 

1. FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. slibuje, že všechny námi vyrobené stroje jsou dodávány se službami opravy a výměny. 

2. Záruka na stroj je 12 měsíců. Poskytujeme bezplatné opravy všech námi způsobených poruch v záruční době. Opotřebitelné díly však nejsou zahrnuty. 

3.  Jakékoli problémy se selháním kvality nastanou v záruční době, odpovíme nejpozději do 24 hodin po obdržení vaší žádosti. 

4. FIRTAS POLYTECHNIK, s.r.o. zajistí doživotní údržbu všech dílů a pravidelnou údržbu plochých vysekávacích strojů. 

5. Vyřešíme jakoukoli poruchu kvality, která se vyskytla v záruční době. 

6. Poskytneme doživotní technickou podporu již od používání stroje. 

7. Dodáme normální díly v záruční době, abychom zajistili lepší uživatelskou zkušenost. 

8.  Dodávka dílů bude účtována pouze po záruční době. 

9. Zákazníci budou muset uhradit veškeré náklady na provedení instalace stroje, uvedení stroje do provozu, školení personálu (obsluhy) a technickou podporu.